RÓLUNK

A Speed-Car autósiskola minden kedves érdeklődőt és jelentkezőt szeretettel vár! Képzéseink között biztosan Ön is megtalálja a legmegfelelőbbet!

Speed Car Autósiskola
autósiskola Székesfehérváron

Autósiskolánk évek óta sikeresen indítja el képzéseit a következő kategóriákban:  B, C, B+E, C+E, D kategória.

E-learning KRESZ tanfolyamok minden kategóriából B,B+E,C,C+E,D folyamatosan indulnak Székesfehérváron!

Nálunk lehetősége van az alábbi képzéseken is részt venni:
– közúti közlekedéssel kapcsolatos gépkocsi vezetők képzése,

Nyilvántartási számunk: B/2020/003494

Várjuk Önt is!

autós jogsi

Miért válassza a Speed-Car Autósiskolát?

Autósiskolánk oktatói több évtizedes szakmai tapasztalattal és magas képzettséggel rendelkező szakemberek.

Korszerű személygépkocsiparkkal, széles típusválasztékkal rendelkezünk. A rugalmas időbeosztás érdekében tanulóink választhatják a korszerű távoktatási módszert is.

Egy kulturált környezetben, tapasztalt oktatók fogják segíteni a felkészülését. Az elsősegélynyújtó tanfolyam, és vizsga megszervezéséről is gondoskodunk!